En Güzel ilahi sözleri, ilahi dinle, ilahi izle, ilahi sözleri

MENÜ

Kerbela ilahisi

admin

318

Yok

Kerbela ilahisi

KERBELA İLAHİSİ SÖZLERİ

İşte sizlere Abdurrahman Önül ‘den dinledikçe gözyaşlarınıza boğulacağınız Kerbela ilahisi. İmam Hüseyin’i vurdular Kolunu kanadını kırdılar Al kanlara boyadılar Kerbela ’da Kerbela ’da. Kıyamet sabahına kadar devam edecek hüzünlü Kerbela hadisesi her muharrem ayının onuncu gününde biz Müslümanları derinden üzmeye devam edecek. Yüce Mevlam başta Hz. Hüseyin efendimiz olmak üzere mahşerde  tüm Kerbela şehitlerinin şefaatine nail eylesin. Salat ve selam peygamberimize, salat ve selam Hz. Hüseyin efendimize, salat ve selam tüm Kerbela şehitlerinin üzerine olsun. Bütün şehitlerimizi Rahmetle anıyoruz. Kerbela İlahisi Sözleri ni aşağıdan okuyabilirsiniz.

Dinlerken içinde huşu ve huzur bulduğumuz en güzel ilahi sözleri kandillerde, hayırlı günlerde, mevlitlerde veya Kur’an-ı Kerim okutulurken dinlediğimiz ilahilerin en güzel ilahi sözleri ilahi sözleri cepte. Günün istediğiniz saatinde ilahilere rahatlıkla ulaşmanız için sizlere en kolay yolu sunuyoruz. İnternet sitemiz üzerinden aradığınız tüm ilahilere ulaşabilir ve ilahi sözlerini okuyabilirsiniz.

ABDURRAHMAN ÖNÜL KERBELA İLAHİSİ SÖZLERİ

İmam Hüseyin’i vurdular
Kolunu kanadını kırdılar
Al kanlara boyadılar
Kerbela’da Kerbela’da
****
İmam Hüseyin susamıştı
Bir yudum su aramıştı
Ana yüreği yanmıştı
Kerbela’da Kerbela’da
****
İmam Hüseyin şehit oldu
Gül bahçemde güller soldu
Topraklar kan ilşe doldu
Kerbela’da Kerbela’da

Günün istediğiniz saatinde ilahilere rahatlıkla ulaşmanız için sizlere en kolay yolu sunuyoruz. İnternet sitemiz üzerinden aradığınız tüm ilahilere ulaşabilir ve ilahi sözlerini okuyabilirsiniz.